12.15 - 12.30
|
SAMETINGET Lars Filip Paulsen, sametingsråd Liss-Ellen Ramstad, rådgiver
|
12.30 - 12.35
|
PAUSE
|
12.35 - 12.40
|
KS Henning Berby, fagleder
|
12.40 - 12.45
|
NHO Per Øyvind Langeland, avdelingsdirektør næringspolitikk Thomas Felde, seniorrådgiver
|
12.45 - 12.50
|
ØSTFOLD FYLKESKOMMUNE Siv Henriette Jacobsen, fylkesvaraordfører (Ap) Simen Nord, gruppeleder for Høyre/opposisjonsleder
|
12.50 - 12.55
|
HEDMARK FYLKESKOMMUNE Mona Stormoen, politisk rådgiver
|
12.55 - 13.00
|
FJELLNETTVERKET Ragnhild Aashaug, ordfører i Tolga kommune og styremedlem
|
13.00 - 13.10
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE FEM ORGANISASJONER
|
13.10 - 13.15
|
NARVIK KOMMUNE Geir-Ketil Hansen, varaordfører Tore Nysæter, formannskapsmedlem Wenche Folberg, rådmann Eirik Frantzen, administrerende direktør, Nordkraft AS
|
13.15 - 13.20
|
KONGSVINGERREGIONEN Lise Selnes, regionsrådsleder Sjur Strand, ordfører i Kongsvinger Eli Watne, formannskapsmedlem Høyre
|
13.20 - 13.25
|
YRKESORGANISASJONENES SENTRALFORBUND (YS) Pål Arnesen, leder YS Stat Hege Herø, seniorrådgiver Daniel Fundingsrud, juridisk rådgiver
|
13.25 - 13.30
|
JUSRISTFORBUNDET STAT Sverre Bromander, leder av Juristforbundet Stat. Pål Jakob Aasen, leder av Akademikerne Landbruksdirektoratet
|
13.30 - 13.35
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG (NTL) Kjersti Barsok, nestleder Julie Lødrup, forbundssekretær Bjørn Halvorsen, leder NTL Sentralforvaltningen
|
13.35 - 13.40
|
NORDLAND FYLKESKOMMUNE Terje Stabæk, ass. næringssjef
|
13.40 - 13.50
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE SEKS ORGANISASJONER
|
13.50 - 14.30
|
PAUSE
|
14.30 - 14.35
|
NORGES EIENDOMSMEGLERFORBUND Carl O. Geving, administrerende direktør Svein Strømnes, kommunikasjonssjef Carsten Pihl, rådgiver
|
14.35 - 14.40
|
EIENDOM NORGE Erik Lundesgaard Christian Vammervold Dreyer, administrerende direktør
|
14.40 - 14.45
|
BOLIGPRODUSENTENES FORENING Morten Meyer, oversetter
|
14.45 - 14.50
|
NORSKE BOLIGBYGGELAGS LANDSFORBUND (NBBL) Tore Johannesen, avdelingsdirektør
|
14.50 - 14.55
|
BYGGENÆRINGENS LANDSFORENING Arne Skjelle, prosjektleder bolig/infrastruktur Egil Stabell Rasmussen
|
14.55 - 15.00
|
NORSKE ARKITEKTERS LANDSFORBUND Øystein Bull-Hansen, prosjektleder Camilla Moneta, fagsjef Alf Waage, prosjektleder
|
15.00 - 15.05
|
DESIGN OG ARKITEKTUR NORGE Siri Høibo, rådgiver Tor Inge Hjemdal, direktør Susanne Ringdal, direktør
|
15.05 - 15.10
|
NORSK EIENDOM OG GRØNN BYGGALLIANSE Katharina Th. Bramslev, daglig leder i Grønn Byggallianse
|
15.10 - 15.25
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE ÅTTE ORGANISASJONER
|
15.25 - 15.35
|
PAUSE
|
15.35 - 15.40
|
KA ARBEIDSGIVERORGANISASJON FOR KIRKELIGE VIRKSOMHETER Frank Grimstad, administrerende direktør Øyvind Håbrekke, kommunikasjonssjef Øystein Dahle, direktør
|
15.40 - 15.45
|
NATURVERNFORBUNDET Holger Schlaupitz, fagsjef
|
15.45 - 15.50
|
SPIRE Joakim Gitlestad Yngvild Mæhle
|
15.50 - 15.55
|
FRIVILLIGHET NORGE Stian Slotterøy Johnsen, generalsekretær Guri Idsø Viken, politisk seniorrådgiver
|
15.55 - 16.00
|
ELEKTRONISK FORPOST NORGE Per Inge Østmoen, styremedlem
|
16.00 - 16.10
|
FELLES SPØRSMÅLSRUNDE FEM ORGANISASJONER
|