10.10 - 10.15
|
KS Tone Marie Nybø Solheim Trude Andresen Rune Hallingstad Anne Gamme
|
10.15 - 10.20
|
NORSKE KVINNERS SANITETSFORENING Fungerende generalsekretær Jan A. Monsbakken Forskningsansvarlig Elisabeth Sward Fagkonsulent Anne-Bente Stigen Berg
|
10.20 - 10.25
|
STIFTELSEN NORSK LUFTAMBULANSE Generalsekretær Erik Kreyberg Normann Leder FoU Hans Morten Lossius Samfunnskontakt Gunn Lyngvær
|
10.25 - 10.30
|
FAGRÅDET - RUSFELTETS HOVEDORGANISASJON Leder Erling Pedersen Nestleder Kirsten Frigstad Sekretariatsleder Jan Gunnar Skoftedalen
|
10.30 - 10.35
|
ACTIS - RUSFELTETS SAMARBEIDSORGAN Generalsekretær Mina Gerhardsen Seniorrådgiver Pernille Huseby Politisk rådgiver Mari Greta Bårdsen
|
10.35 - 10.40
|
FORBUNDET MOT RUSGIFT Forbundsleder Knut T. Reinås Forbundsnestleder Morten Grønvold
|
10.40 - 10.45
|
FRELSESARMEENS RUSOMSORG Virksomhetsleder Knut Haugsvær Regionleder Frode Woldsund
|
10.45 - 10.50
|
BLÅ KORS Generalsekretær Jan Elverum Kommunikasjonsrådgiver Zaineb Al-Samarai
|
10.50 - 10.55
|
STIFTELSEN RETRETTEN Daglig leder Rita Nilsen Adm. leder Arild Bergersen Anda
|
10.55 - 11.00
|
FØNIKS RUSPOLITISK TENKETANK Styreleder Anlov P. Mathiesen Mia Gundersen
|
11.00 - 11.05
|
STIFTELSEN KRAFT Daglig leder Marte Yri Evensen Daglig leder Sørum gård Arne Ivar Denstad
|
11.05 - 11.10
|
NORSKE MISJONSHOTELL OG GJESTEHUS Leder Per-Steinar Krogstad Styreleder Bjarne Graabræk
|
11.10 - 11.25
|
Pause
|
11.25 - 11.30
|
NORSK FRILUFTSLIV (TIDLIGERE- FRIFO) Friluftspolitisk rådgiver Siri Meland Generalsekretær Lasse Heimdal
|
11.30 - 11.35
|
FRILUFTSRÅDENES LANDSFORBUND Styreleder Steinar Saghaug Rådgiver Marianne Sanderud
|
11.35 - 11.40
|
AKTIVITETSALLIANSEN Talsperson for Aktivitetsalliansen og kommunikasjonssjef i Gjensidigestiftelsen Lars Erik Mørk Direktør Virke trening Anne Thidemann Generalsekretær i Skiforeningen Bente Lier
|
11.40 - 11.45
|
NORGES BEDRIFTSIDRETTSFORBUND President Tom Erik Sundsbø Produkt- og utviklingssjef Øystein Hildeskor Kommunikasjonssjef Lotte Frost
|
11.45 - 11.50
|
NORGES IDRETTSFORBUND Medlem av idrettsstyret Astrid Waaler Kaas Generalsekretær Inge Andersen Utviklingssjef Anja Veum
|
11.50 - 11.55
|
NORSKE BOLIGBYGGELAGS LANDSFORBUND (NBBL) Avd.dir. Tore Johannesen Seniorrådgiver Bente Johansen
|
11.55 - 12.00
|
NORSK PASIENTFORENING Generalsekretær Knut Fredrik Thorne
|
12.00 - 12.05
|
PASIENT- OG BRUKEROMBUDENE Pasient- og brukerombud i Troms Odd Arvid Ryan Pasient- og brukerombud i Vestfold Torunn Grinvoll Pasient- og brukerombud i Hordaland Rune Johan Skjælaaen
|
12.05 - 12.10
|
NASJONALFORENINGEN FOR FOLKEHELSEN Generalsekretær Lisbet Rugtvedt Fagsjef Vibeke Johnsen Helsepolitisk rådgiver Anne Kjersti Toft Helsepolitisk rådgiver Camilla Faarlund Øksenvåg
|
12.10 - 12.15
|
KREFTFORENINGEN Seksjonssjef Beate Heieren Hundhammer Spesialrådgiver Sidsel Sandvig
|
12.15 - 13.15
|
Pause
|
13.15 - 13.20
|
STIFTELSEN AMATHEA Direktør Hildegunn Bomnes Rådgiver Safia Abdi Haase
|
13.20 - 13.25
|
STIFTELSEN SEX OG SAMFUNN, SENTER FOR UNG SEKSUALITET Ass. daglig leder Tore Holte Follestad Daglig leder Maria Røsok
|
13.25 - 13.30
|
SEX OG POLITIKK, FORENINGEN FOR SEKSUELL OG REPRODUKTIV HELSE OG RETTIGHETER Kampanjeleder Gry Stordahl
|
13.30 - 13.35
|
PION - PROSTITUERTES INTERESSEORGANISASJON Daglig leder Astrid Renland Styreleder Kirsten Frigstad
|
13.35 - 13.40
|
HELSEUTVALGET Faglig og administrerende leder Rolf Martin Angeltvedt Styreleder Kristen Vegge Seniorrådgiver Bera Ulstein Moseng
|
13.40 - 13.45
|
NYE PLUSS Styreleder Kim Fangen Nestleder Eli Størset Styremedlem Tom Ovlien
|
13.45 - 13.50
|
HIV NORGE Generalsekretær Anne-Karin Kolstad Nestleder Leif-Ove Hansen
|
13.50 - 13.55
|
LANDSSAMMENSLUTNINGEN AV VERTSKOMMUNER FOR SENTRALINSTITUSJONER I DET TIDLIGERE HVPU Leder Anita Ihle Steen
|
13.55 - 14.00
|
PENSJONISTFORBUNDET Generalsekretær Harald Olimb Norman Rådgiver Anne Hanshus Kommunikasjonssjef Tale Jordbakke
|
14.00 - 14.05
|
REDD BARNA Rådgiver Tirill Sjøvoll
|
14.05 - 14.10
|
MUSIKKENS STUDIEFORBUND - MUSIKK I FENGSEL OG FRIHET Styreleder Jon G. Olsen Daglig leder Kristin Orestad Clementz Administrativ leder Mari Tangen
|
14.10 - 14.15
|
FORENINGEN FOR HJERTESYKE BARN Spesialrådgiver Marte Jystad Fagsjef Pia Bråss Generalsekretær Helene Thon
|
14.15 - 14.30
|
Pause
|
14.30 - 14.35
|
HOVEDORGANISASJONEN VIRKE Seniorrådgiver, Gerhard Salicath Bransjeanalytiker, Iman Winkelman Direktør Virke Kunnskap- og teknologi Alisdair Munro Direktør Virke Ideell Torbjørg Aalborg
|
14.35 - 14.40
|
EXTRASTIFTELSEN Kommunikasjonssjef Pia Prestmo Generalsekretær Hans Christian Lillehagen Styreleder Bjørnar Allgot
|
14.40 - 14.45
|
ARBEIDSGIVERFORENINGEN SPEKTER Direktør for kommunikasjon og samfunnspolitikk Gunnar Larsen Spesialrådgiver Bente Krauss
|
14.45 - 14.50
|
IDEELT NETTVERK Koordintor Mette Kalve Terje Kaupang
|
14.50 - 14.55
|
ABELIA Fagsjef Helse og velferdsteknologi Tarje Bjørgum Politisk rådgiver Mari Berdal Djupvik
|
14.55 - 15.00
|
NORSKE SJOKOLADEFABRIKKERS FORENING Styremedlem Kristian Hvilen Styremedlem Rune Forsberg Daglig leder Dag Kjetil Øyna
|
15.00 - 15.05
|
BRYGGERI- OG DRIKKEVAREFORENINGEN Direktør Petter Nome
|
15.05 - 15.10
|
NORGES FORSKNINGSRÅD Div.dir. Jesper W. Simonsen Avd.dir. Mari Nes
|
15.10 - 15.15
|
UNION OF LIBERIAN ASSOCIATIONS IN NORWAY (ULAN) Styreleder Emmanuel Mgamie Suah Rådsmedlem Selena E. Gibson
|
15.15 - 15.20
|
RØDE KORS Rådgiver Per Anders Langerød Generalsekretær Åsne Havnelid Avd.direktør Omsorg Eda Efterdal
|
15.20 - 15.25
|
CARITAS NORGE Daglig leder Caritas Infosenter Sigrid Westeng Odden Innenlandsleder Alexander Golding
|
15.25 - 15.30
|
HJERNERÅDET Styreleder Hanne Harbo Styremedlem Are Brean
|