Bjørke, Nils T.

Bjørke, Nils T. (1959-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hordaland 2017-2021
Andre nestleder:
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 293 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Stortinget

Fjerde visepresident
07.10.2017 - 30.09.2018

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Andre nestleder
17.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Født 09.03.1959

Stortingsperioder

  • Representant nr 16 for Hordaland, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i presidentskapet

  • 2017-2021

    Fjerde visepresident, Stortinget, 07.10.2017 - 30.09.2018

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 12.10.2017 - 17.10.2017
    Andre nestleder, Kontroll- og konstitusjonskomiteen, 17.10.2017 - 30.09.2021