Sandberg, Nina

Sandberg, Nina (1967-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 49 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 18.02.1967

Stortingsperioder

  • Representant nr 7 for Akershus, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2019