Synnes, Marianne

Synnes, Marianne (1970-)

Parti:
Høyre
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem:
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 293 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 05.06.1970

Stortingsperioder

  • Representant nr 5 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, H.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 08.02.2018
    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 08.02.2018 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjoner

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 17.10.2017 - 30.09.2018