Schytz, Solveig

Schytz, Solveig (1976-)

Parti:
Venstre
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Justiskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 94 dager

Gå til bildegalleri

Schytz, Solveig møter fast for Raja, Abid Q..

Biografi

Personalia

  • Født 19.02.1976

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 4 for Akershus, 2013 - 2017, V.
  • Vararepresentant nr 1 for Akershus, 2017 - 2021, V.

Vararepresentasjoner

  • Møter fast som representant fra 24.01.2020 for Abid Q. Raja.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Justiskomiteen, 30.01.2020 - 30.09.2021