Funderud, Kjerstin Wøyen

Funderud, Kjerstin Wøyen (1970-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Østfold 2021-2025
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 63 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 13.11.1970

Stortingsperioder

  • Representant nr 8 for Østfold, 2021 - 2025, Sp.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2021-2025

    Varamedlem, Valgkomiteen, 09.10.2021 - 30.09.2025
    Medlem, Finanskomiteen, 19.10.2021 - 30.09.2025

Medlemskap i delegasjoner

  • 2021-2025

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til Nordisk råd, 28.10.2021 - 30.09.2022