09.00 - 09.05
|
ISLAMSK RÅD NORGE Zaeem Shoukat, styreleder Smaira Iqbal, styremedlem Yasir Ahmed, styremedlem
|
09.05 - 09.10
|
KIRKERÅDET, DEN NORSKE KIRKE Kristin Gunleiksrud Raaum, leder Kirkerådet Jens-Petter Johnsen, direktør Kirkerådet Jan Rune Fagermoen, administrasjonsdirektør Ingeborg Dybvig, kommunikasjonsdirektør
|
09.10 - 09.15
|
KA ARBEIDSGIVERORGANISASJON FOR KIRKELIGE VIRKSOMHETER Frank Grimstad, administrerende direktør Marit Halvorsen Haougsnæs, direktør Øystein Dahle, direktør Marit Momrak Wright, kommunikasjonssjef
|
09.15 - 09.20
|
PRESTEFORENINGEN Martin Enstad, leder
|
09.20 - 09.25
|
SJØMANNSKIRKEN - NORSK KIRKE I UTLANDET Ørnulf Steen, generalsekretær Sissel Mæland, kommunikasjonssjef
|
09.25 - 09.30
|
HUSEIERNES LANDSFORBUND Morten Andreas Meyer, generalsekretær Kristin Gyldenskog, leder samfunnsavdelingen
|
09.30 - 09.35
|
EIENDOM NORGE - BRANSJEFORENINGEN FOR EIENDOMSMEGLINGSFORETAK Christian Va, adm.direktør Erik LUndesgaard, kommunikasjonssjef
|
09.35 - 09.40
|
FRAMTIDEN I VÅRE HENDER Anja Bakken Riise, leder Carin Leffler, rådgiver Ida Thomassen, politisk rådgiver
|
09.40 - 09.45
|
UNGE FUNKSJONSHEMMEDE Synne Lerhol, generalsekretær Cecilie Haga, fagpolitisk rådgiver
|
09.45 - 09.50
|
LO Julie Lødgrup, 1. sekretær Synnøve Konglevoll, spesialrådgiver Renée Rasmussen, spesialrådgiver
|
09.50 - 09.55
|
NORSK TJENESTEMANNSLAG (NTL) Leif Helland, forbundssekretær Christopher Gambert, plasstillitsvalgt, Likestillings- og diskrimineringsombudet Joachim Frivold, forbundssekretær
|
09.55 - 10.00
|
FELLESORGANISASJONEN (FO) Irmelin S. Tjelflaat, FOs forbundsledelse Ane Lindholt, rådgiver
|
10.00 - 10.05
|
FAGFORBUNDET Randi Røvik, rådgiver utredningsenheten Ingrid Buset, rådgiver utredningsenheten Aina Larssen, rådgiver seksjon helse og sosial
|
10.05 - 10.10
|
NHO Nina Melsom, direktør arbeidsliv Benedicte Staalesen Nilsen, myndighetskontakt
|
10.10 - 10.25
|
Pause
|
10.25 - 10.30
|
UNGDOM OG FRITID Christina Søgård, generalsekretær Amund Rørh Hegglund, samfunnskontakt og internasjonalt ansvarlig
|
10.30 - 10.35
|
RØDE KORS Mads Harlem, seksjonsleder Per Anders Langerød, rådgiver
|
10.35 - 10.40
|
BARNEOMBUDET Anne Lindboe, Barneombud Tone Foss Aspevoll, kommunikasjonssjef Sanne Hofman, seniorrådgiver
|
10.40 - 10.45
|
FOR FANGERS PÅRØRENDE Hanne Hamsund, daglig leder Anne Berit Sandvik, seniorrådgiver
|
10.45 - 10.50
|
FORENINGEN FOR SOSIAL ARBEID - ICSW NORGE Kirsten Rytter, styremedlem Njål Petter Svensson, leder
|
10.50 - 10.55
|
FELLESSKAP MOT SEKSUELLE OVERGREP (FMSO) Rannveig Kvifte Andresen, daglig leder Ingvild Hestad Torkelsen, daglig leder
|
10.55 - 11.00
|
FORANDRINGSFABRIKKEN STIFTELSE Glorija, Proff i Forandringsfabrikken Fredrik, Proff i Forandringsfabrikken
|
11.00 - 11.05
|
ADOPTERTE Alf Berg Henriksen, sekretær Kari Trosvik, medlem
|
11.05 - 11.10
|
ORGANISASJONEN FOR BARNEVERNSFORELDRE Regine Moen, hovedstyremedlem Anne Hammergren, nestleder
|
11.10 - 11.15
|
LANDSFORENINGEN FOR BARNEVERNSBARN Caroline Myklebost, daglig leder Vilde Adopfsen, styreleder
|
11.15 - 11.20
|
IDEELT BARNEVERNSFORUM May Lisebeth Smeby, Frelsesarmeen Heidi Brynhildsen, Kirkens Bymisjon
|
11.20 - 11.35
|
Pause
|
11.35 - 11.40
|
NORSK FOSTERHJEMSFORENING Tove Wahlstrøm, generalsekretær Marianne Oftedahl, fagansvarlig Torunn Hauen Aks, styreleder
|
11.40 - 11.45
|
STIFTELSEN KIRKENS FAMILIEVERN Morten Müller-Nilssen Benita Christensen, direktør
|
11.45 - 11.50
|
VOKSNE FOR BARN Randi Talseth, generalsekretær Karin Källsmyr, avdelingsleder
|
11.50 - 11.55
|
PRESS Øystein Kolstad Kvalø, leder Mina Vinje, politisk nestleder
|
11.55 - 12.00
|
REDD BARNA Thale Skybak, seksjonsleder Norgesprogrammet Stian Eiet Hamberg, rådgiver Norgesprogrammet
|
12.00 - 12.05
|
BLÅ KORS NORGE Magnar Lie, direktør, divisjon barn, omsorg og frivillighet Solveig Mjølsnes, direktør, divisjon opplæring Anders Blixhavn, kommunikasjonsrådgiver
|
12.05 - 12.10
|
UNICEF NORGE Ivar Stokkereit, fagansvarlig
|
12.10 - 12.15
|
SOS-BARNEBYER Sissel Aarak, leder for nasjonale programmer Liv Marie Melby, rådgiver for nasjonale programmer
|
12.15 - 12.50
|
Pause
|
12.50 - 12.55
|
YRKESORGANISASJONENES SENTRALFORBUND - YS Hege Herø, fagansvarlig likestilling
|
12.55 - 13.00
|
NORSK SYKEPLEIERFORBUND Solveig Kopperstad Bratseth, nestleder Kari Tangen, ass. forhandlingssjef
|
13.00 - 13.10
|
FRI - FORENINGEN FOR KJØNNS- OG SEKSUALITETSMANGFOLD Invdil Endestad, leder Arne Andreas Opheim, kommunikasjonsrådgiver Synne Hall Arnøy, leder Rosa kompetanse
|
13.10 - 13.15
|
SKEIV VERDEN Susanne Demou Øvergaard, generalsekretær Timothy Szlachetko, styreleder
|
13.15 - 13.20
|
SEX OG POLITIKK Ellen Marie Hansen, seniorrådgiver Tor-Hugne Olsen, daglig leder Charlotte Andersen, seniorrådgiver
|
13.20 - 13.25
|
REFORM - RESSURSSENTER FOR MENN OG SENTER FOR LIKESTILLING Are Saastad, daglig leder REFORM Hedda Hakvåg, seniorrådgiver REFORM Åsta Lovise Einstabland, leder, Senter for likestilling
|
13.25 - 13.30
|
STIFTELSEN KUN OG LIKESTILLINGSSENTERET Mari Wattum, daglig leder Stiftelsen KUN Goro Ree-Lindstad, direktør Likestillingssenteret
|
13.30 - 13.35
|
FOKUS - FORUM FOR KVINNER OG UTVIKLINGSSPØRSMÅL Gro Lindstad, daglig leder
|
13.35 - 13.40
|
AKKS NORGE Ane Kiran, daglig leder Rhiannon Edwards, styreleder Ingunn Sand, styremedlem
|
13.40 - 13.45
|
MEDIEBEDRIFTENES LANDSFORENING Randi S. Øgrey, adm. direktør Bjørn Wisted, fagsjef
|
13.45 - 13.50
|
LANDSLAGET FOR LOKALAVISER (LLA) Thomas Bruvik, nestleder i LLA Rune Hetland, generalsekretær i LLA
|
13.50 - 13.55
|
SÁLAS - SAMISK FORLEGGER- OG AVISFORENING Geir Wulff, redaktør Ságat Kari Lisbeth Hermansen, redaktør Ávvir
|
13.55 - 14.00
|
NORSK JOURNALISTLAG Hege Iren Frantzen, leder Dag Idar Tryggestad, nestleder Trond Idås, rådgiver
|
14.00 - 14.05
|
NORSK REDAKTØRFORENING Arne Jensen, generalsekretær Reidun Kjelling Nybø, ass. generalsekretær
|
14.05 - 14.10
|
NORSK KRITIKERLAG Ida Habbestad, styreleder
|
14.10 - 14.25
|
Pause
|
14.25 - 14.30
|
NOPA - NORSK FORENING FOR KOMPONISTER OG TEKSTFORFATTERE Ingrid Kindem, styreleder Tove Bøygard, nestleder Marthe Vee, kommunikasjonsansvarlig Tine Tangestuen, adm. leder
|
14.30 - 14.35
|
NORSK KOMPONISTFORENING Jørgen Karlstrøm, styreleder Stine Sørlie, nestleder
|
14.35 - 14.40
|
ATRISTORGANISASJONEN GRAMART Elin Aamodt, daglig leder Anders Nielsen, kommunikasjonsrådgiver
|
14.40 - 14.45
|
MUSIKERNES FELLESORGANISASJON (MFO) Hans Ole Rian, forbundsleder Christine Thomassen, nestleder Anders Hovind, nestleder
|
14.45 - 14.50
|
NORSK MUSIKKRÅD Bjarne Dæhli, generalsekretær
|
14.50 - 14.55
|
KORALLIANSEN Åsmund Mæhle, generalsekretær Norges Korforbund Ole Alexander Østhassel, styreleder i Ung kirkesang Inga Sandve, daglig leder i FONOKO Victoria Liedbergius, daglig leder i Ung i kor Jon G. Olsen, daglig leder i Norsk sangerforum
|
14.55 - 15.00
|
NORGES MUSIKKORPS FORBUND Rita Hirsum Lystad, president Karl Ole Midtbø, generalsekretær
|
15.00 - 15.05
|
MUSIKKUTSTYRSORDNINGEN Rhiannon Hovden Edwards, daglig leder Christian Wadahl Uhle, styreleder
|
15.05 - 15.10
|
MUSIKKFORLEGGERNE Kai Robøle, styreleder
|
15.10 - 15.15
|
JAZZFESTIVALENE I TRONDHEIM, KONGSBERG, BERGEN, STAVANGER, HAUGESUND OG OSLO Kai Gustavsen, daglig leder Edvard Askeland, daglig leder
|
15.15 - 15.20
|
NORSK JAZZFORUM Gry Bråtømyr, daglig leder
|
15.20 - 15.25
|
NORSK VISEFORUM Audun Reithaug, daglig leder
|