Rommetveit, Magne

Rommetveit, Magne (1956-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hordaland 2017-2021
Medlem
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
10 år, 14 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Stortinget

Tredje visepresident
07.10.2017 - 30.09.2020

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle