Kjenseth, Ketil

Kjenseth, Ketil (1968-)

Parti:
Venstre
Representant for
Oppland 2017-2021
Leder
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
6 år, 15 dager

Gå til bildegalleri

Tilhører

Energi- og miljøkomiteen

Leder
01.02.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Venstre

Vara innpisker
06.12.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle