Kaski, Kari Elisabeth

Kaski, Kari Elisabeth (1987-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 16 dager

Gå til bildegalleri

Foss, Solveig Skaugvoll er vararepresentant for Kaski, Kari Elisabeth som er i permisjon.

Tilhører

Finanskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Nestleder gruppestyret
05.10.2017 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Innpisker
05.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Se alle

Spørsmål til statsrådene

Se alle spørretimespørsmål fra representanten
Se alle interpellasjoner fra representanten
Se alle skriftlige spørsmål fra representanten

Saksordfører i saker

Se alle