Moxnes, Bjørnar

Moxnes, Bjørnar (1981-)

Parti:
Rødt
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 353 dager

Gå til bildegalleri

Biografi

Personalia

  • Født 19.12.1981

Stortingsperioder

  • Representant nr 10 for Oslo, 2017 - 2021, R.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 12.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Verv

Tillitsverv i organisasjoner

  • Medlem Brukerrådet for representantordninger 2017