Fasteraune, Bengt

Fasteraune, Bengt (1964-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Oppland 2017-2021
Medlem
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 77 dager

Gå til bildegalleri

Fasteraune, Bengt møter som representant for Odnes, Ivar som er avgått ved døden.

Biografi

Personalia

  • Født 03.06.1964

Stortingsperioder

  • Vararepresentant nr 1 for Oppland, 2017 - 2021, Sp.

Vararepresentasjoner

  • Rykket opp som representant 05.10.2018 etter Ivar Odnes’ død.

Medlemskap i stortingskomiteer

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 18.10.2018 - 30.09.2021