Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Kristelig Folkeparti

Kristelig Folkepartis stortingsgruppe består av 10 representanter etter valget i 2013.

Partiets stortingsgruppe

Velg å se:

Nr Navn Styreverv Periode
Høybråten, Dagfinn Leder gruppestyret 17.10.2005-30.09.2009
Sørfonn, Ingebrigt S. Nestleder gruppestyret 17.10.2005-30.09.2009
Duesund, Åse Gunhild Woie Medlem gruppestyret 17.10.2005-30.09.2009
Lilletun, Jon Medlem gruppestyret 17.10.2005-21.08.2006
Lånke, Ola T. Medlem gruppestyret 01.09.2006-30.09.2009
Hjemdal, Line Henriette Tredje varamedlem gruppestyret 17.10.2005-30.09.2009
Eriksen, Dagrun Fjerde varamedlem gruppestyret 01.09.2006-30.09.2009
Lånke, Ola T. Fjerde varamedlem gruppestyret 17.10.2005-01.09.2006
Grimstad, May-Helen Molvær Første varamedlem gruppestyret 17.10.2005-30.09.2009
Sahl, Jan Andre varamedlem gruppestyret 17.10.2005-30.09.2009
Dåvøy, Laila
Nyborg, Torill Selsvold
Svendsen, Kjell Arvid
Syversen, Hans Olav
Tørresdal, Bjørg

Kontakt stortingsgruppen

Postadresse:

Kristelig Folkepartis stortingsgruppe

Stortinget, 0026 Oslo
Sentralbordet: 23 31 30 50 
Telefaks: 23 31 38 55

E-postadresse:

krf.postmottak@stortinget.no

Kontakt partiet

Kristelig Folkeparti

Postboks 478 Sentrum, 0105 Oslo
Telefon: 23 10 28 00
Telefaks: 23 10 28 10
E-post: krf@krf.no
Hjemmeside: http://www.krf.no
Leder: Knut Arild Hareide

 

Kristelig Folkepartis Ungdom

Adresse og telefaks som hovedpartiet
Telefon: 92 87 04 40

E-post: krfu@krf.no
Hjemmeside: http://www.krfu.no
Leder: Elisabeth Løland

 

Kristelig Folkepartis Kvinner

Adresse og telefaks som hovedpartiet
Telefon: 23 10 28 00
E-post: mariam.rapp@tromsfylke.no
Leder: Mariam Rapp

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget