Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Skog- og vassdragskomiteen

Komiteens medlemmer

Velg periode

Komitémedlemmer
Verv arrow Navn Parti Periode
Formann Romundstad, Lars Sverkeson B 13.12.1945-10.01.1950
Nestformann Lyngstad, Ola Torstensen V 13.12.1945-10.01.1950
Sekretær Johansen, Arvid A 13.12.1945-10.01.1950
Medlem Flatabø, Isak Larsson A 13.12.1945-10.01.1950
Medlem Ingvaldsen, Bernt H 03.06.1949-10.01.1950
Medlem Jacobsen, Nils Kristen A 13.12.1945-10.01.1950
Medlem Moljord, Kristian Magnus Falsen Johansen NKP 13.12.1945-10.01.1950
Medlem Smeby, Martin A 13.12.1945-10.01.1950
Medlem Sørensen, Olaf A 13.12.1945-10.01.1950
Medlem Tandberg, Gudbrand Bernhardsen H 13.12.1945-02.06.1949
Medlem Tøndel, Ingvald KrF 13.12.1945-10.01.1950

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget