Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Kirke- og undervisningskomiteen

Komiteens medlemmer

Velg periode

Komitémedlemmer
Verv arrow Navn Parti Periode
Leder Koritzinsky, Theo SV 23.10.1989-30.09.1993
Nestleder Simonsen, Jan FrP 23.10.1989-30.09.1993
Sekretær Sterri, Siri Frost H 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Bakke, Hallvard A 15.09.1992-30.09.1993
Medlem Berg, Hallgrim H 23.10.1989-08.11.1990
Medlem Blakset, Leiv Sp 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Borgen, Kjell A 23.10.1989-03.11.1990
Medlem Botnen, Ingeborg A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Fossum, Grethe G. A 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Frøiland, Ranveig A 23.10.1989-08.11.1990
Medlem Guttormsen, Ulf A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Jensrud, Trond A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Knudsen, Grete A 08.11.1990-04.09.1992
Medlem Lilletun, Jon KrF 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Liltved, Tore A. H 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Lyngholm, Wenche SV 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Nybakk, Marit A 23.10.1989-30.09.1993
Medlem Prestegård, Gunnar KrF 23.10.1989-03.11.1990
Medlem Thomassen, Petter H 08.11.1990-30.09.1993
Medlem Thoresen, Finn FrP 23.10.1989-30.09.1993

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget