Støttemeny
Hovedmeny
Søk
Lokalmeny
Hovedinnhold
Bunntekst
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac).
Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.
Skriv ut siden Skriv ut    Meld feil Meld feil      

Industrikomiteen

Komiteens medlemmer

Velg periode

Komitémedlemmer
Verv arrow Navn Parti Periode
Formann Berg, Arve A 10.02.1981-30.09.1981
Formann Johanson, Arvid A 18.10.1977-16.10.1979
Formann Kristensen, Finn A 16.10.1979-04.02.1981
Nestformann Vattekar, Odd H 18.10.1977-30.09.1981
Sekretær Hellem, Rolf A 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Berg, Arve A 18.10.1977-10.02.1981
Medlem Due, Reidar Sp 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Feyling, Claus Egil H 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Fossen, Aksel A 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Furuseth, Rolf A 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Haugstvedt, Asbjørn KrF 16.10.1979-30.09.1981
Medlem Havrøy, Haldis A 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Helland, Kjell Edvard A 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Kristensen, Finn A 18.10.1977-16.10.1979
Medlem Langlo, Oddbjørn Sverre H 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Myklevoll, Kirsten A 16.10.1979-30.09.1981
Medlem Norwich, Arnljot H 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Rossbach, Hans Hammond V 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Vigestad, Odd KrF 18.10.1977-30.09.1981
Medlem Westermoen, Toralf KrF 18.10.1977-16.10.1979
Medlem Øksenholt, Dagfinn A 10.02.1981-30.09.1981

Stortinget
0026 Oslo
Sentralbord 23 31 30 50

Stortingets
informasjonstjeneste
Telefon 23 31 33 33

 

Ansvarlig redaktør: Eli Pauline Fiskvik
Nettredaktør: Lars Henie Barstad
Om stortinget.no  Åpne data på Stortinget