Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Velg å se:

Komiteens medlemmer

Komitémedlemmer
Verv Navn Parti Periode
Leder Huitfeldt, Anniken A 18.10.2017-30.09.2021
Første nestleder Tetzschner, Michael H 18.10.2017-30.09.2021
Andre nestleder Tybring-Gjedde, Christian FrP 18.10.2017-30.09.2021
Medlem Amundsen, Per-Willy FrP 31.01.2018-30.09.2021
Medlem Arnstad, Marit Sp 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Bastholm, Une MDG 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Breivik, Terje V 18.01.2018-30.09.2021
Medlem Christensen, Jette F. A 19.01.2018-30.09.2021
Medlem Elvenes, Hårek H 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Grande, Trine Skei V 12.10.2017-17.01.2018
Medlem Hareide, Knut Arild KrF 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Helleland, Trond H 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Huitfeldt, Anniken A 12.10.2017-18.10.2017
Medlem Kolberg, Martin A 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Limi, Hans Andreas FrP 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Lysbakken, Audun SV 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Marthinsen, Marianne A 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Moxnes, Bjørnar R 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Navarsete, Liv Signe Sp 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Raja, Abid Q. V 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Schou, Ingjerd H 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Sivertsen, Eirik A 12.10.2017-19.01.2018
Medlem Støre, Jonas Gahr A 12.10.2017-30.09.2021
Medlem Tetzschner, Michael H 12.10.2017-18.10.2017
Medlem Thommessen, Olemic H 12.10.2017-15.03.2018
Medlem Trøen, Tone Wilhelmsen H 15.03.2018-30.09.2021
Medlem Tybring-Gjedde, Christian FrP 12.10.2017-18.10.2017
Medlem Wilsgård, Kristian P. FrP 12.10.2017-17.01.2018