Harberg, Svein

Harberg, Svein (1958-)

Parti:
Høyre
Representant for
Aust-Agder 2021-2025
Andre nestleder
Kontroll- og konstitusjonskomiteen
Ansiennitet:
12 år, 115 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Stortinget

Første visepresident
09.10.2021 - 30.09.2022

Fullmaktskomiteen

Medlem
01.10.2021 - 30.09.2025

Kontroll- og konstitusjonskomiteen

Andre nestleder
28.10.2021 - 30.09.2025

Valgkomiteen

Medlem
09.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle