Kaski, Kari Elisabeth

Kaski, Kari Elisabeth (1987-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2021-2025
Andre nestleder
Finanskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 111 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Andre nestleder
21.10.2021 - 30.09.2025

Sosialistisk Venstreparti

Medlem gruppestyret
09.10.2021 - 30.09.2025

Sosialistisk Venstreparti

Vara innpisker
01.10.2021 - 30.09.2025

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle