Schou, Ingjerd

Schou, Ingjerd (1955-)

Parti:
Høyre
Representant for
Østfold 2017-2021
Medlem
Utenriks- og forsvarskomiteen
Ansiennitet:
14 år, 83 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Stortinget

Visesekretær
07.10.2017 - 30.09.2020

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Fullmaktskomiteen

Første nestleder
02.10.2017 - 30.09.2021

Utenriks- og forsvarskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Høyre

Medlem gruppestyret
04.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle