Gimse, Guro Angell

Gimse, Guro Angell (1971-)

Parti:
Høyre
Representant for
Sør-Trøndelag 2017-2021
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 280 dagar

Gå til biletgalleri

Gimse, Guro Angell møter fast for Helleland, Linda Hofstad.

Biografi

Personalia

  • Fødd 20.07.1971

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Sør-Trøndelag, 2017 - 2021, H.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 01.10.2017-22.01.2019 for Linda Hofstad Helleland.
  • Møtte fast som representant 24.01.2020-30.09.2021 for Linda Hofstad Helleland.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Justiskomiteen, 12.10.2017 - 22.01.2019
    Medlem, Næringskomiteen, 30.01.2020 - 30.09.2021
    Medlem, Valgkomiteen, 06.02.2020 - 30.09.2021

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Arbeids- og sosialdepartementet, 01.02.2019 - 24.01.2020