Vedum, Trygve Slagsvold

Vedum, Trygve Slagsvold (1978-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Hedmark 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
14 år, 22 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Senterpartiet

Medlem gruppestyret
02.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle