Gjelsvik, Sigbjørn

Gjelsvik, Sigbjørn (1974-)

Parti:
Senterpartiet
Representant for
Akershus 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 270 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Senterpartiet

Første varamedlem gruppestyret
02.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Fødd 30.03.1974

Stortingsperiodar

  • Representant nr 11 for Akershus, 2017 - 2021, Sp.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon til EFTA-parlamentarikerkomiteene og Den felles EØS-parlamentarikerkomiteen, 24.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyre

  • 2017-2021

    Første varamedlem gruppestyret, Senterpartiet, 02.10.2017 - 30.09.2021