Sandtrøen, Nils Kristen

Sandtrøen, Nils Kristen (1989-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Hedmark 2017-2021
Medlem
Næringskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 16 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 02.02.1989

Stortingsperiodar

  • Representant nr 3 for Hedmark, 2017 - 2021, A.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Varamedlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Næringskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Varamedlem, Stortingets delegasjon til NATOs parlamentariske forsamling, 24.10.2017 - 30.09.2021