Wilsgård, Kristian P.

Wilsgård, Kristian P. (1983-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Vararepresentant for
Troms 2017-2021
Ansiennitet:
0 år, 109 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 11.01.1983

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Troms, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Troms, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 01.10.2017-17.01.2018 for Per-Willy Amundsen.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 12.10.2017 - 17.01.2018
    Medlem, Utenriks- og forsvarskomiteen, 12.10.2017 - 17.01.2018