Kjenseth, Ketil

Kjenseth, Ketil (1968-)

Parti:
Venstre
Representant for
Oppland 2017-2021
Leder
Energi- og miljøkomiteen
Ansiennitet:
6 år, 15 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Energi- og miljøkomiteen

Leder
01.02.2018 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Venstre

Vara innpisker
06.12.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle