Kaski, Kari Elisabeth

Kaski, Kari Elisabeth (1987-)

Parti:
Sosialistisk Venstreparti
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 355 dagar

Gå til biletgalleri

Foss, Solveig Skaugvoll er vararepresentant for Kaski, Kari Elisabeth som er i permisjon.

Tilhøyrer

Finanskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
13.02.2018 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Nestleder gruppestyret
05.10.2017 - 30.09.2021

Sosialistisk Venstreparti

Innpisker
05.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle