Henriksen, Kari

Henriksen, Kari (1955-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Vest-Agder 2017-2021
Medlem
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
10 år, 112 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Familie- og kulturkomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Arbeiderpartiet

Medlem gruppestyret
01.10.2017 - 30.09.2021

Arbeiderpartiet

Innpisker
01.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle