Johansen, Jan Steinar Engeli

Johansen, Jan Steinar Engeli (1972-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Møre og Romsdal 2017-2021
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
2 år, 18 dagar

Gå til biletgalleri

Johansen, Jan Steinar Engeli møter fast for Listhaug, Sylvi.

Biografi

Personalia

  • Fødd 12.06.1972

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 3 for Møre og Romsdal, 1997 - 2001, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Møre og Romsdal, 2017 - 2021, FrP.

Vararepresentasjonar

  • Møtte fast som representant 01.10.2017-20.03.2018 for Sylvi Listhaug.
  • Møtte fast som representant 20.03.2018-03.05.2019 for Jon Georg Dale.
  • Møter fast som representant frå 03.05.2019 for Sylvi Listhaug.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 12.10.2017 - 05.04.2018
    Medlem, Finanskomiteen, 05.04.2018 - 02.10.2019
    Medlem, Helse- og omsorgskomiteen, 02.10.2019 - 30.09.2021