Lossius, Jorunn Gleditsch

Lossius, Jorunn Gleditsch (1980-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Aust-Agder 2017-2021
Andre nestleder
Familie- og kulturkomiteen
Ansiennitet:
0 år, 276 dagar

Gå til biletgalleri

Lossius, Jorunn Gleditsch møter fast for Ropstad, Kjell Ingolf.

Tilhøyrer

Familie- og kulturkomiteen

Andre nestleder
05.02.2019 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Andre varamedlem gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Fødd 29.02.1980

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Aust-Agder, 2017 - 2021, KrF.

Vararepresentasjonar

  • Møter fast som representant frå 22.01.2019 for Kjell Ingolf Ropstad.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 31.01.2019 - 05.02.2019
    Andre nestleder, Familie- og kulturkomiteen, 05.02.2019 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyre

  • 2017-2021

    Andre varamedlem gruppestyret, Kristelig Folkeparti, 29.01.2019 - 30.09.2021

Verv

Tillitsverv i organisasjonar

  • Medlem Brukerrådet for representantordninger frå 2019