Kallmyr, Jøran

Kallmyr, Jøran (1978-)

Justis- og innvandringsminister

Tilhøyrer

Justis- og beredskapsdepartementet

Statsråd
29.03.2019 -

Finn informasjon etter

Biografi

Personalia

  • Fødd 15.04.1978

Medlemskap i regjering

  • Statssekretær, Justis- og beredskapsdepartementet, 17.10.2014 - 16.12.2015
    Statssekretær, Justis- og beredskapsdepartementet, 16.12.2015 - 19.02.2016
    Statsråd, Justis- og beredskapsdepartementet, 29.03.2019 -