Kjerkol, Ingvild

Kjerkol, Ingvild (1975-)

Parti:
Arbeiderpartiet
Representant for
Nord-Trøndelag 2017-2021
Medlem
Helse- og omsorgskomiteen
Ansiennitet:
6 år, 0 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Fullmaktskomiteen

Medlem
02.10.2017 - 30.09.2021

Helse- og omsorgskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle