Grøvan, Hans Fredrik

Grøvan, Hans Fredrik (1953-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Vest-Agder 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
5 år, 353 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Den utvidede utenriks- og forsvarskomité

Medlem
29.01.2019 - 30.09.2021

Utdannings- og forskningskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Leder gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle