Melby, Guri

Melby, Guri (1981-)

Parti:
Venstre
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Utdannings- og forskningskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 296 dagar

Gå til biletgalleri

Melby, Guri møter fast for Grande, Trine Skei.

Biografi

Personalia

  • Fødd 03.02.1981

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2013 - 2017, V.
  • Vararepresentant nr 1 for Oslo, 2017 - 2021, V.

Vararepresentasjonar

  • Møter fast som representant frå 17.01.2018 for Trine Skei Grande.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Utdannings- og forskningskomiteen, 30.01.2018 - 30.09.2021
    Varamedlem, Valgkomiteen, 13.02.2018 - 30.09.2021

Verv

Offentlege verv

  • Leder Styret for Språkrådet 2016-2018