Stordalen, Morten

Stordalen, Morten (1968-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Vestfold 2017-2021
Første nestleder:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
4 år, 243 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Transport- og kommunikasjonskomiteen

Første nestleder
18.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Medlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Fremskrittspartiet

Medlem gruppestyret
03.10.2017 - 30.09.2021

Biografi

Personalia

  • Fødd 05.10.1968

Stortingsperiodar

  • Vararepresentant nr 4 for Vestfold, 2005 - 2009, FrP.
  • Vararepresentant nr 1 for Vestfold, 2009 - 2013, FrP.
  • Representant nr 6 for Vestfold, 2013 - 2017, FrP.
  • Representant nr 3 for Vestfold, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2013-2017

    Medlem, Familie- og kulturkomiteen, 17.10.2013 - 02.10.2015
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 02.10.2015 - 30.09.2017

    2017-2021

    Medlem, Valgkomiteen, 07.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 18.10.2017
    Første nestleder, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 18.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i gruppestyre

  • 2017-2021

    Medlem gruppestyret, Fremskrittspartiet, 03.10.2017 - 30.09.2021