Bransdal, Torhild

Bransdal, Torhild (1956-)

Parti:
Kristelig Folkeparti
Representant for
Vest-Agder 2017-2021
Medlem
Kommunal- og forvaltningskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 325 dagar

Gå til biletgalleri

Tilhøyrer

Kommunal- og forvaltningskomiteen

Medlem
12.10.2017 - 30.09.2021

Valgkomiteen

Varamedlem
07.10.2017 - 30.09.2021

Stortingets delegasjon til Nordisk råd

Medlem
17.10.2017 - 30.09.2019

Kristelig Folkeparti

Medlem gruppestyret
29.01.2019 - 30.09.2021

Kristelig Folkeparti

Første vara innpisker
06.10.2017 - 30.09.2021

Representantforslag

Lenkje til å sjå alle

Spørsmål til statsrådane

frå representanten
frå representanten
frå representanten

Saksordførar i saker

Lenkje til å sjå alle