Moxnes, Bjørnar

Moxnes, Bjørnar (1981-)

Parti:
Rødt
Representant for
Oslo 2017-2021
Medlem
Finanskomiteen
Ansiennitet:
1 år, 358 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 19.12.1981

Stortingsperiodar

  • Representant nr 10 for Oslo, 2017 - 2021, R.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Fullmaktskomiteen, 02.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Den utvidede utenriks- og forsvarskomité, 12.10.2017 - 30.09.2021
    Medlem, Finanskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Verv

Tillitsverv i organisasjonar

  • Medlem Brukerrådet for representantordninger frå 2017