Strifeldt, Bengt Rune

Strifeldt, Bengt Rune (1971-)

Parti:
Fremskrittspartiet
Representant for
Finnmark 2017-2021
Medlem:
Transport- og kommunikasjonskomiteen
Ansiennitet:
0 år, 73 dagar

Gå til biletgalleri

Biografi

Personalia

  • Fødd 24.03.1971

Stortingsperiodar

  • Representant nr 2 for Finnmark, 2017 - 2021, FrP.

Medlemskap i stortingskomitear

  • 2017-2021

    Medlem, Transport- og kommunikasjonskomiteen, 12.10.2017 - 30.09.2021

Medlemskap i delegasjonar

  • 2017-2021

    Medlem, Stortingets delegasjon for arktisk parlamentarisk samarbeid, 26.10.2017 - 30.09.2021